«Панич та Панночка ДНЗ «Дніпряночка» – 2018»

30 листопада 2018 року у дошкільному навчальному закладі «Дніпряночка» села Червона Слобода відбувся 25 – й традиційний конкурс «Панич та Панночка ДНЗ «Дніпряночка» – 2018 року». Почесні звання та титули цього року виборювали 8 учасників. Ведуча, вихователь – методист Білик Т.А., оголосила конкурси,  в яких змагалися діти: 1. «Кращий декламатор», де учасники читали вірші на тему «Моя улюблена іграшка». 2. «Танцювальний», у якому дівчатка танцювали таночок «Ніжність», а хлопчики – «Танок саксофоністів». 3. «Умілі ручки» на вміння швидко та правильно малювати. 4. «Незвичний костюм», де діти демонстрували костюми виготовлені разом з батьками з нетрадиційного матеріалу. 5. «Хвилина слави», де кожний учасник проявив свій власний талант.

Запекла боротьба почалася з перших хвилин конкурсу. Глядачі із захопленням стежили за вміннями дітей та гаряче вболівали за кожного. Бурхливими оплесками дякували всі присутні за номер «Чарівні фокуси» від Вертегел Каріни, за хореографічну композицію «Обійми мене» від Плітко Ангеліни, за урок ментальної арифметики від Овчаренко Діми, за вірші англійською мовою від Яновича Валентина. Неперевершені костюми з підручного матеріалу переконали, що фантазії та таланту батьків наших вихованців немає меж.  В перервах між конкурсами всі гості мали змогу насолодитися переглядом концертних номерів, які підготувала з вихованцями дитячого садка керівник музичний Цюра В.М. Протягом всього конкурсу використовувалася мультимедійна дошка, на якій проектувалися відеоролики про учасників та заставки до концертних номерів.

Очолював журі Заслужений працівник культури України, Голова Черкаського обласного відділення національної Спілки кінематографістів України, член правління національної спілки кінематографістів України,  почесний громадянин міста Черкаси   Деньга О.М.. Членами журі були: виконуючий повноваження сільського голови Червонослобідської сільської ради Дубовик Ю.А., директор Червонослобідського будинку культури Марштупа Ю.В., головний бухгалтер сільської ради Портянко В.В., керівник методичного об’єднання музичних керівників м.Черкаси Квас В.В.  Членам журі нелегко було визначити справжніх переможців серед таких талановитих дітей. За результатами конкурсу «Паничем – 2018» став Зима Едік, а «Панночкою – 2018» стала Костанян Злата. Всі учасники конкурсу отримали подарунки від сільської ради – фруктові соки, а завідувач дитячого навчального закладу Канівець В.В. вручила книжки, які придбала для дітей особисто ТВП сільського голови Дубовик Ю.А.

Традиційний конкурс «Панич та Панночка ДНЗ «Дніпряночка» – 2018 року» став справжнім святом і для дітей, і для батьків. Чекаємо на нові таланти наших вихованців у наступному році.