Наш відпочинок

Парк Сакури

Парк “Острів Сакури” знаходиться у Володарці під Білою Церквою. Місце, де можна поринути у глибину східної тематики завдяки будівлям, оформленн. та атмосфері. Відкрито 22 травня2019 року і з кожниммісяцем, він набуває все більшої популярності як осередок східної культури.

 

Перлина Київщини – Володарка 

(равликова ферма)

Ферма з розведення равликів в природному середовищі та екологічно чистих умовах.

 

Полтава

Знаходиться в північно-східній частині країни на Придніпровській низині. Є одним з найбільших промислових і культурних центрів Лівобережного Придніпров’я. Заснованесіверянами у IX ст. Сучасна Полтава – це один із центрів промислової будівельної індустрії. Полтавці свято бережуть славні традиції рідного міста.

 

 

   

 

Чернігів

Місто на півночі України, до 2020 року був місто обласного значення. Впродовж своєї історії часів середньовіччя та відродження місто було одним із головних осередків політико – економічного та соціально культурного життя сучасної території українців. Вперше Чернігів згадується в літописі під 907 роком в трактаті князя Олега з греками. Першим у ньому господарював Мстислав Володимирович, брат Ярослава Мудрого.

  

 

Вінниця

Місто на берегах Південного Бугу, значний адміністративний осередок східного Поділля, засноване 1355 або 1363 року. На землях теперішньої Вінниці люди оселилися з давніх часів, згодом тут жили племена Київської Русі Галицько-Волинського князівства.

Одним із варіантів походження назви називають річку Вінничку, малу притоку Південного Буга. Вінниця була столицею України. НЕині постійно зростає, набуває європейських рис, розвивається, як промислови й адміністративний центр області.

    

Корсунь – Шевченківський

Край, наш рідний край! Який він дорогий серцю і ще такий незвіданий.  Працівники нашого закладу за фінансової підтримки профспілкової організації відвідали визначні місця нашої Черкаської області. Унікальний арт-об’єкт “Серце ❤️ України”. Це місце сили у композиції із крил, що символізують кожну область України, серце нашої країни та найбільший прапор Черкащини. Літературно-меморіальний музей І.С.Нечуя-Левицького, присвячений життю і творчості письменника – класика української літератури (смт.Стеблів). Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник, розташований у мальовничому місці – на острові Коцюбинського та інших острівцях, оточених водами річки Рось. Незабутні емоції отримали завдяки чудовій туристичній агенції “Імперія тур” та організатору поїздки Мисан Юлії Сергіївні. А скільки нового і цікавого ми дізналися з історії та сьогодення нашої України від Самохотова Анатолія Олександровича. Неперевершений гід, людина з енциклопедичними знаннями та цікавий співрозмовник. Дуже дякуємо за чудову поїздку. Вивчаймо історію свого краю, пам’ятаймо минуле і впевнено рухаємося вперед!