“Мама на нулі, або що робити для того, щоб не вигорати”. Таку тему до розгляду запропонувала директор ЗДО Віра Канівець 18.01.2024. Педагог-інструктор проєкту ЮНІСЕФ Тетяна Білик вчила присутніх шукати свою супер силу; розуміти де взяти ресурси для проживання нелегких часів та знайти шлях до себе. Дуже сподобалося присутнім виконувати психологічні вправи “Клубочок проблем”, “Глечик ресурсів “, “Пиріг щастя”. Після відвертого спілкування і проведеної рефлексії всі зрозуміли, що тільки ми самі можемо допомогти собі і своїм діткам “дихати на повні груди”, не “вигоріти” та долати життєві труднощі.